Ogłoszenia Duszpasterskie na X Niedzielę Zwykłą

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Dzisiaj z racji I-szej niedzieli miesiąca procesja eucharystyczna po Mszy św. o 18.00. Do czwartku Msza św. wieczorna o 18.00 połączona z nabożeństwem i procesją Eucharystyczną. W czwartek zakończenie Oktawy. Po procesji błogosławieństwo wianków i ziół.
2. W piątek uroczystość NSPJ. Po Mszy św. wieczornej procesja z Najświętszym Sakramentem. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca N.M.P.
3. Dziękujemy za przygotowanie ołtarza na Boże Ciało przedstawicielom Akcji Katolickiej : Stanisławie i Waldemarowi Zahorskim, Dorocie i Robertowi Michałowi Ziach, Stanisławowi Rusinowskiemu, starszym ministrantom oraz siostrom zakonnym 
4. W sobotę 13 czerwca kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Nie będzie Mszy o 18.00. Natomiast o 20.00 modlitwa różańcowa, a o 20.30 Msza św. w intencji czcicieli M. B. Fatimskiej. Po Mszy św. procesja ze świecami z figurą Matki Bożej Fatimskiej. W tym dniu wspominamy również św. Antoniego z Padwy, który jest drugorzędnym patronem naszego kościoła. Dlatego też o 8.45 nabożeństwo, o 9.00 Msza św. ku czci św. Antoniego; po Mszy nabożeństwo czerwcowe.
5. Już dzisiaj zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała we wtorek 16 czerwca o g. 18.00. Liturgii przewodniczył będzie ks. Jarosław Cielecki.
6. Zachęcamy do zmierzenia się z szlakiem pieszym pielgrzymim prowadzącym na Jasną Górę w dniach 1-12 sierpnia. Pielgrzymka Piesza to nie tylko przygoda z Bogiem i Jego Matką, ale również radość odkrywania bogactwa człowieka. Pierwsze spotkanie organizacyjne w piątek po Mszy wieczornej.
7. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 12 czerwca o 19.00 w Sanktuarium M. B. 
8. Zapraszamy na spotkanie z dr Jerzym Targalskim – współautorem książki RESORTOWE DZIECI ,które odbędzie się 12.06 o 19.00,w galerii przy Domu Kultury.
9. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej, w przyszłą niedzielę na potrzeby KUL. Dziękujemy także za ofiary składane na potrzeby parafii. Bóg zapłać!
10. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy pięknego tygodnia, a błogosławieństwo płynące z ofiary Eucharystii niech nas w dobrem umacnia.

Świebodzin 07.06.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u