Ogłoszenia Duszpasterskie na X Niedzielę Zwykłą

1. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony NSPJ i nabożeństwa czerwcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Do soboty o 18.00 Msza św., po Mszy Nabożeństwo Czerwcowe. W niedzielę nabożeństwo o 17.30-przed Mszą wieczorną. 
2. Raz jeszcze dziękujemy poszczególnym osobom, grupom działającym przy parafii i dzieciom za przygotowanie uroczystości Bożego Ciała, udział w Oktawie i uroczystości NSPJ.
3. Zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała we wtorek na g. 18.00
4. W czwartek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na Wieczór Fatimski. W tym dniu wspominamy również św. Antoniego z Padwy, który jest drugorzędnym patronem naszego kościoła. Dlatego też o 8.45 nabożeństwo o 9.00 Msza św. ku czci św. Antoniego; po Mszy nabożeństwo czerwcowe. O 19.15 spotkanie z Biblią namiot spotkania, o 20.30 w kościele modlitwa różańcowa,
o 21.00 Msza św. w intencji Czcicieli M B Fatimskiej i procesja z figurą M.B. Fatimskiej. W tym dniu nie będzie Mszy o 18.00
5. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na potrzeby KUL. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na remont organów.
6. Zachęcamy do zmierzenia się z szlakiem pieszym pielgrzymim prowadzącym na Jasną Górę w dniach 1-12 sierpnia. Piesza to nie tylko przygoda z Bogiem i Jego Matką, ale również radość odkrywania bogactwa człowieka. Karty zgłoszeniowe i informacje w zakrystii. W roku wiary pozwólmy naszym sercom zaświadczyć o wyznawanej wierze na pątniczym szlaku.
7. W dniach 13-14 lipca jest organizowana przez biuro Radia Maryja pielgrzymka na Jasną Górę. Informacje i zapisy w kawiarence pod plebanią w parafii MBKP.
8. Ks. Jacek z Kęszycy organizuje oazę dla dzieci, informacje po mszy w zakrystii.
9. Za ofiary złożone na Świątynię Opatrzności Bożej 850 zł i składane na potrzeby parafii ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
10. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy pięknego tygodnia, a błogosławieństwo płynące z ofiary Eucharystii niech nas w dobrem umacnia.

Świebodzin 09.06.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u