Ogłoszenia Duszpasterskie na VII Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocna – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. 
2. W sobotę 26 maja Dzień Matki. Modlimy się w intencji Matek żyjących i zmarłych. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Majowe, które ofiarujemy w tych intencjach.
3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii o 10.00 uroczystość I Komunii Św. Bardzo prosimy, by o tej godzinie kościół udostępnić tylko dzieciom i najbliższej rodzinie.
4. Trwa miesiąc maj i Nabożeństwo Majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św., po Mszy Nabożeństwo Majowe. W niedzielę  nabożeństwo
o 17.30-przed Mszą wieczorną. Codziennie o 21.00 zapraszamy na wieczorną modlitwę w ramach Apelu Maryjnego. 
5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum odbędzie się: gr. I poniedziałek, gr. II wtorek, gr. III środa. O 18.00 Msza św. po Mszy i nabożeństwie spotkanie.
6. Spotkanie przed wyjazdem do Lednicy i organizacyjne przed Pieszą Pielgrzymką do Częstochowy rozpocznie się we wtorek Mszą św. o 18.00. 
7. W środę po Mszy wieczornej Akcja Katolicka zaprasza na kolejną katechezę.
8. W piątek zapraszamy na Nabożeństwo Medjugoryjskie o 17.30. Po nabożeństwie majowym spotkanie przed Pielgrzymką do Medjugorie. Są jeszcze wolne miejsca.
9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca – wyjątkowo po Mszy o 12.00.
10. Przy wyjściu z kościoła Akcja Katolicka będzie  rozdawała bezpłatnie  książeczki pt. „Tragiczne losy Sióstr Boromeuszek ze Świebodzina”. Prosimy o  zapoznała się z historią śmierci sześciu Sióstr pochowanych w bezimiennych grobach na świebodzińskim cmentarzu. Msza św. w intencji Sióstr połączona z  poświęceniem  tablicy upamiętniającej ten bestialski mord odbędzie się
9 czerwca o 12.00 w naszym kościele i na cmentarzu.
11. Za ofiary złożone na remont dachu, te składane na potrzeby parafii ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
12. Parafia Matki Bożej zaprasza do wyjazdu na Akatyst 24 maja, a Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na spotkanie z p. Jackiem Pulikowskim 25 maja. Szczegóły na plakatach.

Świebodzin 20.05.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u