Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj Msza św. o 13.15 z udziałem dzieci kl. I i II oraz rodziców. Po Mszy spotkanie formacyjne.
2. Bardzo proszę Rodziców dzieci kl. II , by w sobotę 27 kwietnia o 14.00 w kościele rozpoczęli przygotowanie dekoracji na Wielki Tydzień.
3. Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Naszym duchowym przeżyciom przewodniczył będzie Ks. dr Andrzej Draguła, którego serdecznie witamy.
4. W przyszłą niedzielę po Mszy o 10.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
5. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.15; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną dzisiaj o 17.00. W czasie Gorzkich Żali zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
6. W czwartek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości życia. Na wieczornej Mszy św. odbędzie się obrzęd odnowienia przyrzeczenia Duchowej Adopcji. Zapraszamy osoby z ubiegłego roku jak i chętnych, którzy chcieliby podjąć dzieło Duchowej Adopcji.
7. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy poświęcenie palm, natomiast 11.45 gromadzimy się przed kościołem, gdzie odbędzie poświęcenie palm i uroczysta procesja do kościoła.
8. W niedzielę Palmowa odbędzie się również Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. O 16.00 Gorzkie Żale w kościele Św. Michała Archanioła. O 16.30 wyjście z kościoła św. Michała Archanioła . Przejście ulicami : Szpitalną, 1 Maja, Pl. Jana Pawła II, Głowackiego, Okrężną, 30 Stycznia, Pl. Jana Pawła II, Kościelna, Parkowa i zakończenie przed kościołem M.B Krlowej Polski około 18.00.
9. Przyłączamy się do przedświątecznej akcji Caritas. Dzisiaj po Mszy św. PZC rozprowadzał będzie paschaliki na świąteczny stół. Ofiary za te świece minimum 5 zł.- przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas.
10. Przy wyjściu bocznym z kościoła znajduje się tablica z podstawowymi informacjami o działalności PZC.
11. Na terenie powiatu Świebodzińskiego powstało Hospicjum Domowe. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.
12. Przypominamy ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem ,nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
13. Parafia w Kęszycy Leśnej zaprasza w niedzielę Palmową o 20.00 na Misterium Pasyjne. Szczegóły na plakacie.
14.Za ofiary składane na potrzeby parafii , a dziś złożone na remont dachu i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 21.03.2010, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u