Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedziele Miłosierdzia

 1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego. O 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego następnie Msza św. Uczestnicząc w tym nabożeństwie możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia – po Mszy św. zbiórka do puszek na potrzeby Caritas.
 3. Niedziela Miłosierdzia jest patronalnym świętem Caritas Polska, w ramach której działają oddziały diecezjalne i parafialne. Nasz Parafialny Zespół Caritas – któremu serdecznie dziękuję za dotychczasową pracę w roku 2015 we współpracy z Caritas Diecezjalną pomagał 127 osobom. Wydano ponad szećś ton żywności. Na święta ze środków własnych i ofiarowanych przez parafian produktów przygotowano paczki dla 60 rodzin na kwotę około 4500 zł. Możemy też ofiarować swój czas jako wolontariusz w PZC. Chętnych proszę o zgłaszanie się do ks. proboszcza.
 4. Za tydzień w Niedzielę (10.04.2016r.) po Mszy św. o 15.00 rozpocznie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Rafała.
 5. Dzisiaj Pielgrzymka Maturzystów naszej diecezji na Jasną Górę.
 6. Spotkanie Odnowy w Duchu Św. w poniedziałek po Mszy wieczornej, w środę Msza w intencji czcicieli M.B. Nieustającej Pomocy, w czwartek po Mszy wieczornej spotkanie Biblijne.
 7. W piątek 15 kwietnia o 19.00 w parafii Matki Bożej-sala Domu Parafialnego- rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. Zainteresowanych zapraszamy.
 8. W sobotę 09.04 o 13.30 w kaplicy cmentarnej rozpocznie się ceremonia pogrzebowa Dzieci Utraconych.
 9. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny – w niedzielę 10 kwietnia o 16.00 w kościele w Wilkowie. Szczegóły na plakacie.
 10. Związek Sybiraków organizuje wyjazd do Częstochowy w dniach 7-8 maja szczegóły na plakacie.
 11. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

W dniach 6-8 maja b.r. w naszej parafii organizowane będą Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne o tematyce związanej z kultem Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa. Prowadzącymi będą panowie Piotr Pałka , Hubert Kowalski, Jakub Tomalak i Paweł Bębenek wysokiej klasy dyrygenci i kompozytorzy muzyki związanej z liturgią, mający w dorobku prowadzenie wielu znaczących wydarzeń jak m.in. oprawa liturgii podczas wizyty Papieża Benedykta XVI w Polsce czy prowadzenie liturgii podczas uroczystości kanonizacji świętej siostry Faustyny Kowalskiej w Rzymie. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do udziału, osoby indywidualne jak i członków scholi, chóru i innych grup związanych z działalnością muzyczną, a także osoby pragnące przeżyć czas także rekolekcyjno-duchowy. Nie ma ograniczeń wiekowych. Przewidywany koszt ok. 60 zł od osoby. Więcej szczegółów będzie podanych wkrótce, a także będzie można znaleźć informacje na stronie parafialnej, facebooku i stronie wlm.swiebodzin.pl oraz na plakatach.

Świebodzin 03.04.2016, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

KOMUNIKAT Prezydium Konferencji Episkopatu Polski w sprawie pełnej ochrony życia człowieka
KOMUNIKAT BP. TADEUSZA LITYŃSKIEGO Z OKAZJI TYGODNIA MIŁOSIERDZIA

klepsydra2016

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u