Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę

1. Dzisiaj niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego, Świętej Rodziny- Jezusa, Maryi i Józefa- Patronalne Święto Rodzin Katolickich.  Msza św. o 10.30 w intencji Srebrnych i Złotych Jubilatów z  obrzędem  odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Po Mszy św. o 10.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
2. Jutro święto św. Jana Apostoła.
3. W piątek  św. Sylwestra papieża-ostatni dzień starego roku. O 17.00  zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne. Zapraszamy także rodziny parafian, którzy odeszli do wieczności. We Mszy św. polecimy ich miłosierdziu Bożemu.
4. W sobotę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.- Nowy Rok. Światowy dzień modlitw o pokój. Nie będzie  Mszy św. o 7.00 pozostałe Msze jak w niedzielę. Jest to święto nakazane, w którym obowiązuje uczestnictwo we Mszy św.
5. W Nowy Rok Imieniny i Urodziny obchodzi nasz wikariusz ks. Mieczysław. Na Mszę św. w jego intencji zapraszamy 1 stycznia o 13.15.
6. We wtorek rozpoczynamy Wizytę Duszpasterska zwaną Kolędą. Prosimy pamiętać o przygotowaniu stołu nakrytego białym obrusem, na nim krzyż, świece, woda święcona, kropidło. Dzieci i młodzież prosimy o przygotowanie zeszytów z katechezy. Kolęda ma charakter duszpasterski. Kapłan modli się za rodzinę i o błogosławieństwo dla niej na cały rok. Dzieli się bieżącymi sprawami ale i chętnie wysłucha uwag swoich wiernych. W tym roku również przy okazji kolędy w każdej rodzinie pozostawimy kopertę z nadrukiem „OFIARA NA SEMINARIUM”. Koperty podpisane imieniem nazwiskiem oraz adresem Rodziny, z dobrowolną ofiarą proszę składać na tacę lub w zakrystii w dogodnym dla siebie czasie do Wielkanocy. W każdej rodzinie przekażemy także program Peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego i Misji Świętych , które odbędą się w maju. Porządek kolędy w najbliższych dniach:
wtorek 28.XII od 15.30 – ul. Świerczewskiego 74 i 76; Zacisze (dwóch księży) i Konarskiego domki( jeden  kapłan)
środa 29.XII od 15.30 – ul. Świerczewskiego numery nieparzyste oraz Konarskiego numery 16 i 35( czterech księży)
czwartek 30.XII od 15.30  – ul. Świerczewskiego parzyste do nr 60 oraz ul. Wojska Polskiego(czterech księży)
piątek 31.XII od 10.00 – Grodziszcze (trzech księży) i ul Topolowa jeden kapłan. 
7. W czasie kolędy  od wtorku do piątku nie będzie Mszy św. wieczornej. Osobę, która zarezerwowała Mszę św. wieczorną 30 grudnia prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. W najbliższych dniach  jest wiele intencji wolnych , prosimy o zamawianie Mszy św.
8. Za ofiary złożone w czasie świąt na Dom Samotnej Matki, na Instytut Filozoficzno-Teologiczny i te złożone przy zakupie świec na wigilijny stół i opłatków serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 
Świebodzin  26.12.2010,  Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u