Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Postu

  1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu tzw. „laetare”. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali swój czas- poza obowiązkiem bycia na Drodze Krzyżowej – i włączyli się w modlitewne czuwanie zainicjowane przez papieża Franciszka.
  2. Od 13 do 16 marca odbędą się rekolekcje dla dorosłych. Prosimy o zaplanowanie udziału w tych duchowych przygotowaniach do świąt. Rekolekcje prowadził będzie znany nam ks. Jarosław Cielecki –wielki czciciel Św. Jana Pawła II i Św. o. Charbel. (Rekolekcje dla PZSTiZ oraz średnich z SOSW 07-09.03 w szkole rano, od 11,15 w kościele (ks. Łukasz Żołubak; Dzień skupienia dla SP 7- j.w i Marek- ; podstawówka i gimnazjum z SOSW – ks. Rafał -17.03 rano szkoła –18.03 od 10.30 spowiedź 11.00 Msza św.)
  3.  Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  4.  W poniedziałek spotkanie Odnowy w D. Św.; w czwartek spotkanie Biblijne; w przyszłą niedzielę Mszą o 15.00 rozpocznie się spotkanie kandydatów do bierzmowania- gr. ks. Rafała i ks. Marka
  5. Przypominamy o ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty przekazane w czasie kolędy prosimy składać na tacę lub w zakrystii. Rodzinom, które już uczyniły tę powinność –serdecznie dziękujemy.
  6.  Przy wyjściu z kościoła do nabycia ozdoby i dekoracje wielkanocne, wykonane przez wychowanki Sióstr Pasterek z Poznania oraz palmy wielkanocne przygotowane przez wolontariuszy ŚDM. Nadal prosimy o zgłaszanie się rodzin, które zechcą przyjąć pod swój dach młodzież od 20 do 25 lipca. Informacje u księży.
  7. Przyłączamy się do przedświątecznej akcji Caritas. W przyszłą niedzielę PZC rozprowadzał będzie paschaliki na świąteczny stół w cenie minimum 7 zł. Ofiary za świece- przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas. Natomiast do 20 marca do koszy przy drzwiach kościoła będzie można składać żywność( mąka, cukier, makaron, olej, słodycze itp.) dla najbardziej potrzebujących rodzin.
  8. Za ofiary złożone na potrzeby misjonarzy – 850zł i te składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 06.03.2016, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u