Ogłoszenia Duszpasterskie na I Niedzielę Postu

1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu. Mszą o 15.00 rozpocznie się spotkanie uczniów kl. II gimnazjum z rodzicami.
2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
Droga Krzyżowa:
– dla dzieci w piątek o 16.30;
– dla młodzieży i dorosłych o 17.30
Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00.
3. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
4. We wtorek po Mszy wieczornej Nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do M.B. Nieustającej Pomocy, w czwartek spotkanie Biblijne.
5. Już dziś informujemy, że parafialne rekolekcje wielkopostne odbędą się w terminie od 13 do 16 marca, natomiast rekolekcje dla młodzieży odbędą się od 7 do 9 marca.
6. W Wielkim Poście składamy ofiary na Jałmużnę Postną do skarbony przy ołtarzu M.B. Nieustającej Pomocy. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątki. Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
7. Rodzinom, które już złożyły swoją ofiarę na rzecz seminarium duchownego w Gościkowie-Paradyżu, serdecznie dziękujemy. Prosimy, aby ofiary na semianrium składać w kopertach, które pozostawiliśmy w każdej rodzinie w czasie kolędy.
8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; oprócz bieżących informacji z życia Kościoła, w Gościu Niedzielnym m.in. „Rachunek sumienia”i „Medialna maczuga”. W Niedzieli: „Polityka bez zasad” i „Granice w randkowaniu”.
9. W przyszła – trzecią niedzielę miesiąca – taca przeznaczona na remont kościoła.
10. Sanktuarium Miłosierdzia Bożego zaprasza na Wieczór Modlitwy ze św. o. Pio dnia 16 lutego o 18.30. Szczegóły na plakacie.
11. Za ofiary składane na potrzeby parafii i inne cele serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
Świebodzin 14.02.2016, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u