Ogłoszenia Duszpasterskie na I Niedzielę ADWENTU

1. Dzisiaj I Niedziela Adwentu, rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.
2. Dzisiaj po Mszy św. o 10.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
3. Od jutra Msza św. wieczorna o 17.00.
4. Wraz z okresem Adwentu przeżywać będziemy Msze św. o NMP– RORATY. Zapraszamy w miarę możliwości wszystkich parafian, a zwłaszcza najmłodszych z lampionami codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.00., w soboty o 9.00.
5. Rekolekcje w naszej parafii rozpoczniemy w czwartą niedzielę Adwentu 18 XII. Szczegóły w późniejszym terminie.
6. W środę po Mszy św. zapraszam na Nowennę do MB  Nieustającej Pomocy, a po Nowennie zapraszam na katechezę dla dorosłych.
7. W tym  tygodniu  siostry zakonne będą roznosiły do naszych domów pobłogosławione opłatki na wigilijny stół w następującym porządku: – poniedziałek: ul. Łąki Zamkowe, Zamkowa, Górna, Wiejska, Marynarska
– wtorek: ul. 30 Stycznia, Kawaleryjska, Sikorskiego;
– środa: ul. Młyńska, Małomłyńska, Garbarska, Polna;
– czwartek: ul. Żymierskiego, Grzybowa;
– piątek: ul. Okrężna, Głowackiego, Moniuszki;
– sobota: ul Os. Widok bloki 16 – 28, Boczna.; 
Od poniedziałku do piątku siostry rozpoczynają od  14.00, w sobotę od 11.00.
8. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek pół godziny przed Mszą św. adoracja N.S. W czwartek modlimy się w intencji powołań, w piątek po Mszy św. adoracja w intencjach wynagradzających NSPJ, w sobotę oddajemy cześć NSNMP. Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od 16.30.
9. Chorych odwiedzimy:  ks. Jan w sobotę od 9.30. ks. Mieczysław w sobotę od 7.00.
10. W  ramach „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” od dzisiejszej niedzieli PZC rozprowadzać będzie świece na wigilijny stół. Małe w cenie 5 zł., duże 12 zł.
11. W przyszła niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
12. Zapraszamy na pielgrzymkę w czerwcu do Medjugorie. Koszt 500zł i 200 €. Informacje i zapisy u ks. Mieczysława. Ilość miejsc ograniczona.
13. Świebodziński Dom kultury zaprasza na wystawę o ludobójstwie dokonanym na Polakach przez Ukraińska Powstańczą Armię. Szczegóły na plakacie.
14. Są wolne intencje w ciągu tygodnia, prosimy o zamawianie Mszy św. Za ofiary składane na  potrzeby parafii i te zebrane na remont dachu w kwocie 5500zł. serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
Świebodzin 27.11.2011, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u