Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną

  1. Dzisiaj w IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania. Siostrom Pasterkom z racji ich święta dziękujemy za obecność i prace na rzecz parafii.
  2. W przyszłą niedziele w naszej parafii o 10.00 uroczystość I Komunii Św. Bardzo prosimy o pozostawienie tej godziny Mszy św. tylko dla dzieci i najbliższych.
  3. Trwa miesiąc maj i Nabożeństwo Majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty: o 18.00 Msza św., po Mszy Nabożeństwo Majowe. W niedzielę nabożeństwo o 17.30-przed Mszą wieczorną. Przez cały miesiąc maj zapraszamy do udziału o 21.00 w Apelu Maryjnym.
  4. W poniedziałek  13-ty dzień miesiąca , zapraszamy na Wieczór Fatimski. O 20.00 modlitwa różańcowa następnie Msza św. i procesja z figurą M. B. Fatimskiej ze śpiewem Litanii Loretańskiej. Naszą modlitwę zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  5. W zakrystii jest możliwość zapisania się na wyjazd na spotkanie młodych w LEDNICY, które odbędzie się 1 czerwca.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: W Gościu – ……….. W Niedzieli – ……………..
  7. W przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont kościoła.
  8. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 11.05.2014                                                            Proboszcz  Ks. Zbigniew Nosal

 

 

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u