Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. O 15.00 Msza św. i spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Marka i ks. Rafała. Kandydaci z grupy starszej ks. Rafała obowiązkowo z rodzicami.
 2. W przyszłą niedziele o 16.00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla młodzieży i dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 4. Przypominamy ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
 5. W Wielkim Poście składamy ofiary na Jałmużnę Postną do skarbony przy ołtarzu M.B. nieustającej Pomocy. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od  pokarmów  mięsnych  w piątki.  Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
 6. Nie dojechały świece na świąteczny stół. Będą w przyszłym tygodniu.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; oprócz bieżących informacji z życia Kościoła, w Gościu Niedzielnymin. „Renesans Postu” ;”Nauka służy cudom”. W Niedzieli: „Bruksela stolica UE czy eurabii”; ”Mój powrót”.
 8. Dzisiaj po Mszy zbiórka do puszek na cele misyjne, a w przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont Domu Sióstr.
 9. W piątek   Imieniny ks. Proboszcza. Zapraszamy na  Mszę św. w jego intencjach o 18.00.
 10. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 11. Kustosz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego organizuje pielgrzymkę do Fatimy w dniach 19-24 lipca. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Natomiast 7 kwietnia z Sanktuarium Miłosierdzia wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Spotkanie organizacyjne w najbliższą środę o 19.00 w Sanktuarium.

 

Świebodzin  12.03.2017 r.                              Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u