Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla młodzieży i dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.   
 3. Grupę starszą kandydatów do bierzmowania zapraszamy w środę na Msze św. o 18.00 i spotkanie.
 4. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszamy również  PZC.   
 5. W piątek 7 r. wyboru na Stolicę Piotrową Papieża Franciszka.  Modlimy się o B. błogosławieństwo i owocny pontyfikat.
 6. W Wielkim Poście składamy  ofiary na Jałmużnę Postną do skarbony przy ołtarzu M.B. nieustającej Pomocy. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od  pokarmów  mięsnych  w piątki.  Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne. 
 7. Do nabycia ozdobne świece – paschaliki w cenie 15 zł. Kupując święcę włączmy się w pomoc Caritas dla dzieci w Rwandzie. Dyrektor Caritasu zachęca i prosi o przekazanie 1% podatku na rzecz Caritas Diecezji Ziel.-Gorz. Szczegóły na plakatach.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; oprócz bieżących informacji z życia Kościoła, w Gościu Niedzielnym m.in. „Moniki” –o matkach modlących się o nawrocdenie dzieci ;” ”. W Niedzieli: „Od epidemii wybaw nas Panie”; ”Jak pokonać trudności w modlitwie?”.    
 9. Przypominamy ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
 10. Dzisiaj po Mszy zbiórka do puszek na cele misyjne, a w przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont naszej świątyni.
 11. Za ofiary składane na potrzeby parafii  i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!        
 12. W imieniu organizatorów zapraszamy na  Ekstremalną Drogę Krzyżową, która wyruszy 3 kwietnia z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o 18.30. Zapisy na stronie: WWW.SWIEBODZIN.EDK.ORG.PL
 13. Parafia Matki Bożej organizuje pielgrzymkę do Wilna w dniach 10-14 września. Szczegóły i zapisy w kawiarni Pod Plebanią.

                 

  Świebodzin  08.03.2020 r. Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u