Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu

 1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu – dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.

 2. W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

 3. We wtorek 6 grudnia wspomnienie św. Mikołaja. Zapraszamy na Mszę św. Roratnią o 17.00 po której odbędzie się spotkanie ze św. Mikołajem. Rodziców prosimy o przygotowanie podpisanych imieniem i nazwiskiem paczek i dostarczanie ich do wtorku przed Mszą do zakrystii.

 4. Zapraszamy na RORATY od poniedziałku do piątku o 6.00 i 17.00 w sobotę o 9.00.W związku z tym Msze św. od poniedziałku do piątku o 6.00 i 17.00. Sobota i niedziela bez zmian.( zachęcić do udziału w roratach)

 5. Do nabycia świece na wigilijny stół. Małe po 5 zł, duże po 12 zł. oraz kartki świąteczne.

 6. Do przyszłej niedzieli trwać będzie akcja Caritas „Tak pomagam”. Przy wejściu do kościoła przygotowane są kosze na żywność dla najuboższych rodzin . Prosimy o trwałe produkty jak mąka, cukier, ryż, olej, słodycze.

 7. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie. W przyszłą niedzielę dzień solidarności z kapłanami – seniorami – taca przeznaczona na Dom Księży Emerytów w Zielonej Górze.

 8. W Gościu Niedzielnym art. Kradzież św. Mikołaja s.20

  W Niedzieli art. Cała piękna na s. 10 i 11 dowiemy się kto to taki.

 9. Za ofiary dzisiaj złożone na tacę, a przeznaczone na Seminarium w Paradyżu, składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.

 10. W związku z wypadkiem w kopalni w Polkowicach Ks. Bp Diecezjalny wystosował komunikat i prosi o modlitwę w intencji ofiar i ich rodzin. Wojewoda Lubuski i Komendant Wojewódzki PSP zwracają się do mieszkańców o bezpieczne eksploatowanie urządzeń grzewczych. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

 11. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl oraz Fundacja Hospicyjna Dajmy Nadzieję zapraszają do udziału w wydarzeniu „A Słowo stało się ciałem i cierpiało między nami”. Odpowiadając na wezwanie roku duszpasterskiego „Idźcie i głoście”, jesteśmy zaproszeni do czytania Słowa Bożego osobom chorym, znajdującym się w szpitalach, hospicjach, a także w naszych domach. Więcej szczegółów na plakacie, stronie parafialnej i na stronie internetowej www.ubiblijnieni.pl.

Świebodzin 04.12.2016r. Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u